یکشنبه 03 بهمن 1400, 4:00 ب ظ

.

Image
معرفی واحد

بخش جراحی عمومی مردان

بخش جراحی عمومی مردان از دی ماه سال 1399 پس از انتقال واحد تروما به این مرکز آغاز به کار نموده است.

موقعیت مکانی:

بخش جراحی عمومی مردان در طبقه دوم ورودی غربی بیمارستان که دسترسی به این بخش از طریق راه پله و آسانسور سالن مجاور قسمت اورژانس امکان پذیر می باشد.

بخش جراحی عمومی مردان شامل 28 تخت مصوب می باشد که شامل 6 اتاق 4 تخته ،یک اتاق دو تخته و یک اتاق ایزوله و یک اتاق خصوصی تک تخته است.اتاق خصوصی دارای حمام و سرویس مجزا می باشد.

امکانات رفاهی 

اتاق ها دارای امکانات مناسب رفاهی مناسب شامل:تهویه مطبوع، هواساز مرکزی و فن کوئیل مستقل با ترموستات دیجیتال ،تلویزیون های LCD 32 اینچ، یخچال ، تخت بیمار، کمد و لاکر و کاناپه تاشو جهت استراحت همراهی بیمار میباشد.هر تخت بیمار دارای یک کنسول مجزا و شامل اکسیژن مرکزی و ساکشن مرکزی می باشد.

بیماران این واحد

در بخش جراحی عمومی مردان بیماران نیازمند سرویس های جراحی عمومی،گوش حلق بینی، چشم و ارولوژی از اورژانس و یا به صورت الکتیو از مطب پذیرش می شوند.

مسئولین و کادر درمان بخش

رئیس بخش جراحی مردان آقای دکتر توحیدی (متخصص چشم پزشکی)

سرپرستار بخش:آقای سید ابراهیم حسینی

کادر پزشکی بخش جراحی عمومی مردان شامل پنج پزشک متخصص جراحی عمومی،سه پزشک متخصص چشم پزشکی وسه پزشک متخصص ارولوژی و سه پزشک متخصص گوش حلق و بینی می باشد.

کادر پرستاری بخش جراحی عمومی مردان در حال حاضر شامل بیست نفر کارشناس پرستاری و یک نفر کارشناس ارشد پرستاری (داخلی جراحی) میباشدو کادر غیر پرستاری شامل یک نفر منشی و هفت نفر پرسنل خدمات می باشد.

تلفن:051-42638001

داخلی:479 و399