یکشنبه 03 بهمن 1400, 4:07 ب ظ

.

Image
معرفی بخش

بخش جراحی زنان در طبقه یک قرار گرفته است. این بخش شامل 9اتاق و 23 تخت ، 1 اتاق یك تخته ، اتاق ایزوله ، اتاق آماده عمل جراحی ویک اتاق اعصاب و روان می‌باشد. اتاق کار تمیز و اتاق کار کثیف بصورت مجزا، سرویس بهداشتی ویژه معلولین، ، انبار تجهیزات و آبدارخانه در نظر گرفته شده است..

بیمارانی که تحت اعمال جراحی زنان از جمله سزارین ،هیسترکتومی،لاپاراتومی و...،جراحی های چشم از جمله کاتاراکت ،گلوکوم،شالازیون ،جراحی های عمومی از جمله اپاندکتومی ،ماستکتومی در این بخش بستری می‌شوند.

اتاق ها دارای امكانات رفاهی كامل شامل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون دیجیتال، یخچال می باشد. سیستم HIS نیز در این بخش نیز قابل دسترس است.

تختها دارای Bedside قابل تنظیم برای بزرگسالان می باشد. همچنین تختها دارای یك كنسول و هر كنسول شامل اكسیژن مركزی، ساكشن مركزی، و سیستم احضار پرستار می باشد.

به کمک سیستم احضار پرستار ایستگاه پرستاری، ارتباط دو طرفه بین پرستار و بیمار، در تمام اتاق ها جهت ارتباطات بیمار با پرستار ممکن شده است.

همچنین این بخش مجهز به2 دستگاه سونی کید،2 دستگاه مانیتورینگ اطفال و بزرگسال،یک و پمپ انفوزیون می باشد. blood warmer ،ECGدستگاه