یکشنبه 03 بهمن 1400, 2:52 ب ظ

.

Image
معرفی واحد

بخش جراحی وارتوپدی زنان

یکی از بخش های مهم در مراکز بیمارستانی سانتر تروما ، وجود بخش جراحی، ارتوپدی ونروسرجری می باشد.در تاریخ 1/08/1399 با توجه به موقعیت مکانی بیمارستان حکیم، سانترتروما از بیمارستان 22 بهمن به این بیمارستان منتقل شد.

در ابتدا بخش جراحی و ارتوپدی خانم ها و آقایان به صورت مشترک در طبقه ی اول بیمارستان در مجاورت بخش زنان و زایمان راه اندازی شد که از تاریخ 1/09/199 جهت حفظ حریم خصوصی بیماران، بخش جراحی و ارتوپدی خانم ها و آقایان تفکیک شد. ابتدا بخش جراحی-ارتوپدی زنان در طبقه دوم ساختمان اورژانس با ظرفیت 28 تخت شروع به فعالیت کرد. در تاریخ 1/11/1399 جهت افزایش ظرفیت پذیرش بیمار، بخش جراحی زنان به طبقه ی اول بیمارستان در مجاورت بخش زنان و زایمان منتقل شد.

وجود این بخش امکان سرویس دهی به کلیه ی بیماران نیازمند بستری در سرویس های نروسرجری، ارتوپدی، جراحی، گوش-حلق-بینی، چشم و اورولوژی در طی 24 ساعت شبانه روز را فراهم می آورد که این مهم توسط پزشکان متخصص محترم در تمامی سرویس های نام برده شده به انجام می رسد و با توجه به وجود بخش ای سی یوجراخی   انجام عمل های جراحی پیشرفته در تمامی این سرویس ها فراهم آمده است.

بخش جراحی زنان با 38 تخت بستری فعال دارای تجهیزات پزشکی شامل : ونتیلاتور ، ECG ،دستگاه مانیتورینگ ،دستگاه الکتروشوک ،پمپ سرنگ ،پمپ سرم میباشد و نیز دارای 4 تخت با قابلیت مانیتورینگ بیمارمیباشد.

مسئولین و کادر درمان بخش :

رئیس بخش :

خانم دکتر غلامی متخصص جراحی که نظارت مستقیم بر بخش را برعهده دارند.

کادر پزشکی :

تمامی متخصصین جراحی ، ارتوپدی ، نروسرجری ، ENT ،اورولوژی و چشم به صورت 24 ساعته، در دسترس می باشند و بیماران را ویزیت مینمایند.

سرپرستار بخش :

خانم فهیمه بذرگری با 11 سال سابقه ی کاری که در بخش اورژانش فعالیت داشته و از آذر ماه 1399 با سمت سرپرست مشغول به فعالیت هستند .

تلفن داخلی :615

کادر پرستاری : از اقراد مجرب و دارای سابقه ی کاری در بخش جراحی که تحت نظارت سرپرستار انجام وظیفه می نمایند.

تلفن داخلی :618-619