تقویم روز
امروز سه شنبه 6 خرداد ماه 1399 ساعت 07:10 ق ظ

برپایی ایستگاه سلامت در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم

امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

رئیس مرکز آموزشی ،پژوهشی و درمانی حکیم از برپایی ایستگاه سلامت در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم به مناسبت روز جهانی سکته مغزی و با هدف پیشگیری از سکته مغزی در این مرکز خبر داد.

دکتر علی اصغر نوری در مصاحبه با وبدا گفت: آموزش به جامعه مهمترین عامل در شناخت عوامل خطر آفرین سکته مغزی می باشد که به این منظور با برپایی ایستگاه سلامت ، پرستاران حاضر ، ضمن کنترل فشار خون و قند خون مراجعین ، بروشور های آموزشی مختلف را در اختیار مراجعه کنندگان  قرار دادند.

وی اظهار داشت : در این ایستگاه اقداماتی چون کنترل  فشار خون و قند خون مراجعه کنندگان انجام و در مواردی نیز ارجاع به پزشک جهت پیگیری های لازم صورت می گرفت.

رئیس مرکز آموزشی ،پژوهشی و درمانی حکیم در ادامه بیان داشت : جهت ترویج فرهنگ سلامت و آشنایی با راه های پیشگیری از سکته مغزی و عوامل ایجاد بیماری ،پکیج سلامت حاوی برشور های آموزشی به مراجعه کنندگان داده شد.

دکتر علی اصغر نوری در پایان با تاکید بر استمرار این نوع فعالیت ها گفت: برگزاری ایستگاه سلامت در مناسبت های اعلام شده از طرف سازمان جهانی بهداشت یکی از اهداف واحدآموزش به بیمار در مرکز آموزشی ،پژوهشی و درمانی حکیم می باشد