سه شنبه 4 تیر 1400, 2:08 ب ظ

.

بخش جراحی عمومی مردان

بخش جراحی عمومی مردان از دی ماه سال 1399 پس از انتقال واحد تروما به این مرکز آغاز به کار نموده است.

موقعیت مکانی:

بخش جراحی عمومی مردان در طبقه دوم ورودی غربی بیمارستان که دسترسی به این بخش از طریق راه پله و آسانسور سالن مجاور قسمت اورژانس امکان پذیر می باشد.

بخش جراحی عمومی مردان شامل 28 تخت مصوب می باشد که شامل 6 اتاق 4 تخته ،یک اتاق دو تخته و یک اتاق ایزوله و یک اتاق خصوصی تک تخته است.اتاق خصوصی دارای حمام و سرویس مجزا می باشد.

امکانات رفاهی 

اتاق ها دارای امکانات مناسب رفاهی مناسب شامل:تهویه مطبوع، هواساز مرکزی و فن کوئیل مستقل با ترموستات دیجیتال ،تلویزیون های LCD 32 اینچ، یخچال ، تخت بیمار، کمد و لاکر و کاناپه تاشو جهت استراحت همراهی بیمار میباشد.هر تخت بیمار دارای یک کنسول مجزا و شامل اکسیژن مرکزی و ساکشن مرکزی می باشد.

بیماران این واحد

در بخش جراحی عمومی مردان بیماران نیازمند سرویس های جراحی عمومی،گوش حلق بینی، چشم و ارولوژی از اورژانس و یا به صورت الکتیو از مطب پذیرش می شوند.

مسئولین و کادر درمان بخش

رئیس بخش جراحی مردان آقای دکتر توحیدی (متخصص چشم پزشکی)

سرپرستار بخش:آقای سید ابراهیم حسینی

کادر پزشکی بخش جراحی عمومی مردان شامل پنج پزشک متخصص جراحی عمومی،سه پزشک متخصص چشم پزشکی وسه پزشک متخصص ارولوژی و سه پزشک متخصص گوش حلق و بینی می باشد.

کادر پرستاری بخش جراحی عمومی مردان در حال حاضر شامل بیست نفر کارشناس پرستاری و یک نفر کارشناس ارشد پرستاری (داخلی جراحی) میباشدو کادر غیر پرستاری شامل یک نفر منشی و هفت نفر پرسنل خدمات می باشد.

تلفن:051-42638001

داخلی:479 و399