تقویم روز
امروز سه شنبه 6 خرداد ماه 1399 ساعت 07:12 ق ظ
امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

بخش داخلی

بخش داخلی در طبقه همکف قرار گرفته است. این بخش شامل 5 اتاق4 تخته، 3 اتاق یك تخته و یك اتاق ایزوله می‌باشد. یک اتاق کار تمیز و یک اتاق کار کثیف بصورت مجزا، سرویس بهداشتی ویژه معلولین، اتاق معاینه، انبار تجهیزات و آبدارخانه در نظر گرفته شده است..

بخش دارای فیلدهای گوارش ،مغز و اعصاب ،نورولوژی ،عفونی و قلب می باشد .

اتاق ها دارای امكانات رفاهی كامل شامل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون دیجیتال، یخچال می باشد. سیستم HIS نیز در این بخش قابل دسترس است . کنار هر تخت یک عدد تخت تاشو جهت استراحت همراه بیمار فراهم شده است.

بخش داخلی جهت پیشگیری از زخم بستر بیماران دارای کاهش هوشیاری  از تشک مواج و همچنین خدمات فیزیوتراپی استفاده می کند. 

تختها مجهز به سیستم مانیتورینگ و Bedside قابل تنظیم برای بزرگسالان می باشد. همچنین هر تخت دارای یك كنسول و هر كنسول شامل اكسیژن مركزی، ساكشن مركزی، و سیستم احضار پرستار می باشد.

تجهیزات بخش داخلی شامل دوعدد ونتیلاتور ، اکوکاردیوگرافی ،پمپ سرنگ، پمپ سرم  ، EEG (نوار مغز) ، نوار قلب ، الکتروشوک و مانیتورینگ های پرتابل می باشد.

مسئولین و کادر درمانی بخش داخلی
رئیس  بخش : دکتر اصغر دلیلی متخصص داخلی ، که نظارت مستقیم به بخش را به عهده داشته و ویزیت بیماران را بهمراه سایر کادر درمانی پزشکی و پرستاری به عهده دارند .
سرپرستار بخش :علی موحد
کادر پزشکی بخش داخلی:تعداد10 نفر از متخصصین با تجربه و با سابقه نیز با حضور در بخش بیماران را ویزیت می نمایند و پزشک مقیم داخلی به صورت مقیم در بیمارستان به درمان بیماران نظارت دارد.

کادر پرستاری و پرسنل: شامل15 نفر پرستار متشکل از افراد مجرب و دارای سابقه کاری در بخش داخلی که تحت نظر سرپرستار با تجربه و ورزیده انجام وظیفه می نمایند.