تقویم روز
امروز سه شنبه 6 خرداد ماه 1399 ساعت 08:09 ق ظ

جراحی زنان

امتیاز کاربر:  / 0
ضعیفعالی 

جراحی زنان
بخش جراحی در طبقه یک قرار گرفته است. این بخش شامل 9اتاق و 23 تخت ، 1 اتاق یك تخته ، اتاق ایزوله ، اتاق آماده عمل جراحی ویک اتاق اعصاب و روان می‌باشد. اتاق کار تمیز و اتاق کار کثیف بصورت مجزا، سرویس بهداشتی ویژه معلولین، ، انبار تجهیزات و آبدارخانه در نظر گرفته شده است..
بیمارانی که تحت اعمال جراحی زنان از جمله سزارین ،هیسترکتومی،لاپاراتومی و...،جراحی های چشم از جمله کاتاراکت ،گلوکوم،شالازیون ،جراحی های عمومی از جمله اپاندکتومی ،ماستکتومی در این بخش بستری می‌شوند.
اتاق ها دارای امكانات رفاهی كامل شامل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون دیجیتال، یخچال می باشد. سیستم HIS نیز در این بخش نیز قابل دسترس است.
تختها دارای Bedside قابل تنظیم برای بزرگسالان می باشد. همچنین تختها دارای یك كنسول و هر كنسول شامل اكسیژن مركزی، ساكشن مركزی، و سیستم احضار پرستار می باشد.
به کمک سیستم احضار پرستار ایستگاه پرستاری، ارتباط دو طرفه بین پرستار و بیمار، در تمام اتاق ها جهت ارتباطات بیمار با پرستار ممکن شده است.
همچنین این بخش مجهز به2 دستگاه سونی کید،2 دستگاه مانیتورینگ اطفال و بزرگسال،یک و پمپ انفوزیون می باشد. blood warmer ،ECGدستگاه

مسئولین و کادر درمانی بخش جراحی زنان
رئیس بخش : دکتر حورا هاشمی متخصص زنان ، که نظارت مستقیم به بخش را به عهده داشته و ویزیت بیماران را بهمراه سایر کادر درمانی پزشکی و پرستاری به عهده دارند .
سرپرستار بخش : فاطمه رضوی
کادر پزشکی بخش جراحی زنان: تعداد 7 نفر از متخصصین زنان باتجربه و با سابقه نیز بصورت 24 ساعته در بخش حضور دارند و بیماران را ویزیت می نمایند .

کادر پرستاری و پرسنل : شامل19 نفر پرستار متشکل از افراد مجرب و دارای سابقه کاری در بخش جراحی زنان که تحت نظر سرپرستار با تجربه و ورزیده انجام وظیفه می نمایند